Betoncsiszolás Fórumok Betonfelület tisztítása védelme olajos betonpadló tisztitása

Ennek a témakörnek tartalma 2 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  Beton impregnáló 2 éve, 3 hónapja telt el.

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés

Tamás

Üdvözletem a fórumozóknak.
    Én arra szeretnék valakitól tanácsot kérni, hogy üzemi csarnokunk padlóját amelyen néhol elég vastagon áll az olajsár, hogy érdemes felújítani minél olcsóbban ?.. kb. targonca is közlekedik, a padló legalább 30 éve nem volt rendesen megtisztítva.. szeretnénk egy olyan megoldást amely során egy végeredményében jól takarítható kopásálló felületet kapnánk.. sokan ajánlottak műgyantát, de úgy tudom azt olajos padlóra azt nem lehet rakni.. várom a segítségüket.
    Üdv. T. Tamás

Üdvözlöm !

Lehet olajos padlóra műgantázni, csak megfelelő előkészület kell hozzá ..
    Először is a felületet át kell marni, megtisztítani majd
    HVPO alapozóval lealapozni ( ez nem olcsó de megfogja az olajat ) majd jöhet a szokásos átlag 1 – 2 réteg műgyanta 🙂

Műgyantahelyett lehet betont csiszoltatni és ha a szennyeződés nem túl nagymérvű megfelelő olajeltávolító ( ÖWE ) anyagokkal visszatísztítva majd becsiszolva polírozva impregnálva, újra használatba venni 🙂

Beton impregnáló

Tudom ajánlani bármilyen porózus beton, vagy természetes kőfelület impregnálására az aquashield, vagy Performance PRS / ez olajos szennyeződések ellen is védelmet nyújt / és kültéren is használható UV rezisztenssé teszi a felületeket., alkalmazható függőleges falfelületeken is!

http://marvanycsiszolas.com/shop/

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.